Sākums | Armadillo
Vairāk ...

Atsauksmes

Harijs Poikāns - Mārketinga vadītājs

Novērtējam Armadillo kā partneri, uz kuru var paļauties, atsaucīgu un profesionālu palīgu, kas lutina ar radošām idejām un pārliecinošu to realizējumu. Mēs izvirzām augstas prasības gan sev, gan citiem, un Armadillo ir pierādījuši, ka mūsu izvirzītā latiņa ir viņiem pa spēkam.

 

Egita Prāma - administratīvā direktore

Mūsu nozīmīgākais sadarbības auglis ir Sarunu festivāls LAMPA, kur Armadillo izstrādāja vizuālo identitāti un nodrošināja festivāla atpazīstamības veicināšanu sociālajos medijos, kā arī sagatavoja visus komunikāciju materiālus festivāla popularizēšanai citos kanālos. Armadillo komandā strādā profesionāļi,kas vienmēr atrod un piedāvā vislabākos risinājumus, vienmēr saka “jā,mēs varam”, neaizmirst pat sīkas detaļas un, galvenais, ievēro termiņus. Esam saņēmuši daudz uzslavas gan par mūsu mājaslapu www.fondsdots.lv, gan par Sarunu festivāla LAMPA vizuālo identitāti un komunikāciju digitālajā vidē. 

Agris Amoliņš - Pārdošanas direktors

Veiksmīgi šobrīd strādājam kopā ar Armadillo sociālo mediju administrēšanā un satura radīšanā. Armadillo apkalpo Mercedes-Benz Latvia, Domenikss un Baltijas Auto Centra sociālo mediju lapas. Veiksmīgi sadarbības laikā arī realizējuši krīzes komunikāciju, ātru un efektīvi atrisinot problēmas.

 

Karīna Puga - Mārketinga vadītāja

Armadillo kampaņu ietvaros ir gatavi iesaistīties un nodrošināt komunikācijas stratēģiju, kas sniedz atbalstu citiem mārketinga komunikācijas kanāliem. Balstoties uz rezultātiem un analīzi, pielāgojas situācijai un veic uzlabojumus, kas saistīti ar radošajiem risinājumiem sociālo mediu vidē. Seko līdzi un reaģē uz nepieciešamajām izmaiņām. 

Anna Veremeičika - Mārketinga vadītāja

Jau ar pirmo projektu Armadillo pārsteidza ar savu pieeju darbam, operatīvu reaģēšanu un spēju iedziļināties mūsu uzņēmējdarbībā, ierosinot dažādus nestandarta risinājumus, ka arī pielāgojoties mūsu vajadzībām. Armadillo pavisam noteikti atbilst mūsu augstajām prasībām.

Gunta Jurča - Vecākā zīmolu attīstības un mediju vadītāja

Danone produktu specifika pieprasa sadarbības partnerus, kuri ir spējīgi ātri un kvalitatīvi reaģēt uz tirgū notiekošo. Armadillo komanda ir tieši tāda - fleksibla, draudzīga un ļoti atsaucīga. Augstu vērtējam aģentūras vēlmi iedziļināties mūsu zīmolos un produktos, spēju izprast to lomu kopējā Danone portfelī, veidojot un uzturot zīmolu DNA balstītus dialogus ar patērētājiem sociālajos medijos.