Armadillo sveic un lepojas! | Armadillo
blogs
25/08

Armadillo sveic un lepojas!

Jaunākie raksti

Cilvēki apgalvo, ka neviens nekad nevar iemācīties visu. Mēs Armadillo domājam, ka vienmēr taču var pamēģināt!

Lai gan ikviens no mums katru dienu iemācās ko jaunu, lasot Vikipēdiju, skatoties video Youtube, vai vienkārši mēģinot pārbaudīt sazvērestības teorijas praksē, tomēr šoreiz ne par to, bet gan par censoņiem, ar kuriem lepojamies, jo viņi, sev vien zināmu iemeslu vadīti, ir gatavi mesties atpakaļ negulētās naktīs, degošos termiņos un dzīvei bez dzīves. 

Mūsu super uzcītīgā un vienmēr enerģijas pārpildītā Liene nolēmusi apgūt visas rūpīgi glabātās reklāmas gudrības. Uzsākot mācības Latvian Art Director Club School (LADC), Lienes plāns ir iekarot reklāmas industrijas virsotnes. Mēs esam vairāk nekā droši, ka tas viņai arī izdosies.

Arī Diānai nepietiek ar to, ka viņa ir, iespējams, vislabākā Diāna pasaulē, tāpēc viņa ir gatava spert soli tālāk un mesties jaunos izaicinājumos. Par laimi Rīgas Stradiņu universitātei Diāna ir iestājusies maģistrantūrā, kur apgūs starptautisko mārketingu un biznesa vadību un kļūs par VISLABĀKO Diānu pasaulē.

Savukārt mūsu virtuālo otu pavēlniece Katrīna, turpinās izkrāsot pasauli, un ieviest tajā jaunas krāsas Latvijas Universitātē, studējot grafisko dizainu tā, lai dzīve ekrānā vienmēr izskatās tikpat labi kā ārpus tā.

Nevarot nosēdēt biroja krēslā, arī Ieva ir apņēmības pilna doties ārpus Latvijas robežām, lai smeltos iedvesmu no saules un pasaules, Lisabonā studējot Instituto Universitário de Lisboa (ISCTE-IUL) mārketinga komunikāciju un atpakaļ atvedot ne tikai radošas idejas, bet cerams arī labāku vasaru nākamgad.

Un, protams, kur ir izaicinājumi, tur ir arī Annemarī – viņa ir gatava salikt pēdējos punktus uz i, studējot Biznesa augstskolas Turība, Komunikācijas vadības doktorantūrā, lai pierādītu to, ko mēs visi jau sen zinām – viņai robežu nav.

Arī pārējie Armadillo komandas varoņi ir nosprauduši sev lielākus vai mazākus mērķus - kāds vēlas gatavot gluži kā Gordons Remzijs, kāds cits iemācīties kūleni, bet Zane, aizvadot lietainas dienas un naktis, ir apņēmusies iekarot Spāniju, tāpēc apgūs spāņu valodu gadījumam, ja tā vasara nekad tā arī neatgriežas.

Vinnijs Pūks saka, ka “vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag.” Tad nu mēs Armadillo darām, tā kā vajag, vienalga cik augsti ir nospraustie mērķi. Mēs mācamies kopā, papildinām viens otru, izglītojam un audzējam mūsu radošo enerģiju, ļaujot tai strāvot bez pārtraukumiem.
 

Novēlam visiem mūsu censoņiem daudz enerģijas, pacietības, 25 h diennaktī un, lai katra mazā uzvara tiek nosvinēta ar kūkām! Par izdošanos!

Atpakaļ