Supervaronis ar čigāna dvēseli – mēneša labākais darbinieks Rolands | Armadillo
blogs
28/03

Supervaronis ar čigāna dvēseli – mēneša labākais darbinieks Rolands

Jaunākie raksti

Rolands ja saka, tad dara un ja dara, tad izdara tā, ka nevienam nerodas jautājumi, kas, kur, kāpēc. Ja nu kādam tomēr rodas, kāds jautājums, tad Rolandam pēc atbildes divreiz nav jāmeklē. Balansā starp pilnīgu nopietnību un nenopietnu bezkaunību, Rolands spēj uzmundrināt, atrisināt, dot padomu vai vienkārši nomierināt. Viņa vārdi saskan ar darbiem – tieši tāpēc Rolands gozējas marta mēneša labākā darbinieka saulītē.

Vaicājot par ceļu līdz Armadillo, Rolands ir tiešs un konkrēts - pārrunas, uzdevums, rezultāts. Rolands Armadillo pievienojās, kā pats saka - pīķa laikā, proti, decembra sākumā, kas nozīmēja tūlītēju mešanos lielajos darbos un izaicinājumos. 

Saprotams, ka Rolandam viss izdevās un nevienam nav ne mazāko šaubu par to, ka izaicinājumi plūst Rolanda DNS, un, ka viņā ir integrēta Spaidermena veiklība, Halka spēks, Trampa smaids un Betmena godīgums. Kas no tā visa ir iznācis – spēja izrullēt ikvienu situāciju. Kolēģi runā, ka Rolandam garšojot kafija, patīkot skriet un našķoties ar saldumiem. Tāpat viņš esot sociālo tīklu entuziasts un labs plecs uz kā pažēloties grūtā brīdī.

Rolands pats saka, ka mieru no darbiem un nedarbiem rod aktīvajā atpūtā - izaicinājumos noskriet, pievarēt, uzkāpt, utt. Tāpat kautrīgi piebilst, ka esot diezgan ražīgs garo distanču skrējējs. Sacensības gars un neatlaidība ikdienā un darbā. “Mēdzu iedegties par darbu, kuram spēju saskatīt rezultātu, tam nav obligāti jābūt saistītam ar sociālajiem medijiem, tas var būt jebkas, piemēram, mājas remonts.”

Taču Armadillo Rolands ir kas daudz, daudz vairāk. Ar savu neaizstājamo personību, Rolands spēj pastāvēt par sevi, nebaidās teikt lietas, ko dažreiz citi tikai nodomā, un spēj darīt 1001 lietu vienlaicīgi, visas izdarot vienlīdz lieliski!Tāpat Armadillo bez Rolanda jokiem būtu kā luksofori bez zaļās gaismas.

Mēs, Armadillo, vairs nevaram un negribam iedomāties ikdienu bez Rolanda darbīgajām rokām, asā prāta un precīzajiem komentāriem – tieši tāpēc Rolands ir pelnījis būt mūsu marta superdarbinieks!

Novēlam Rolandam katru dienu sasniegt vairāk, lidot augstāk un sapņot tālāk - tad jau viss būs fainijā!

 

 

Ieva 

Atpakaļ